KULINARNY DZIEŃ DZIECKA W GALERII NAVIGATOR W MIELCU!


Jak szaleć, to szaleć – zwłaszcza, że jest doskonała okazja do pysznej - dosłownie - pysznej zabawy. Zapraszamy wszystkich na wyjątkowe obchody Dnia Dziecka, tym razem
pod znakiem kulinarnych atrakcji!

Waszymi gośćmi będą Adam Kozanecki, finalista programu MasterChef i Kuba Mędrala, uczestnik programu MasterChef Junior.

Poza wspólnym gotowaniem czekać na Was będą: konkursy z nagrodami, degustacje, warsztaty tworzenia koktajli, stanowisko deseromaniaka, słodkie warsztaty sugarcraftingu,
a także konkurs kulinarny dla małych kucharzy, wata cukrowa dla wszystkich dzieci i wiele innych atrakcji. Na parkingu przed Galerią ustawimy dmuchane zjeżdżalnie.

Najważniejszym jednak elementem naszego spotkania będzie tego dnia wspólne gotowanie. Młodzi kucharze, którzy zechcą się z nami bawić, będą walczyć o atrakcyjne nagrody zbierając specjalne pieczątki w swoich kucharskich karnetach. Pieczątka przysługiwać będzie za zaliczenie jednego z kulinarnych stanowisk. Nagrody rozdawane będą co godzinę.

Patronat nad zabawą sprawować będą najemcy Galerii Navigator m.in.: Hipermarket E. Leclerc czy Klub Fitness Calypso.

Trener reprezentujący Calypso Fitness udzielać będzie bezpłatnych porad treningowych oraz przeprowadzi pomiar na wadze Tanita.

E.Leclerc zaoferuje natomiast specjalny rabat na wszystkie zabawki przysługujący
w dniu 1.06. oraz zorganizuje stanowisko malowania buziaków. Będą także słodkości
dla dzieci, balony, konkurs plastyczny oraz degustacje.

A to nie wszystko! 2 i 3 czerwca pierwszych 400 dzieci, które pokażą kupon wycięty
z gazety Korso Mielec lub Korso Kolbuszowskie zostanie poczęstowanych pysznymi lodami
z kawiarni Grycan. 
OPIS AKCJI: KULINARNY DZIEŃ DZIECKA W GALERII NAVIGATOR W MIELCU


1 czerwca, godz. 14:00-20:00

Wydarzenie dla dzieci z okazji Dnia Dziecka, którego motywem przewodnim będzie popularny aktualnie wśród dzieci (i dorosłych) trend kulinarny.

1 czerwca w godz. 14:00-20:00 w Galerii Navigator będą miały miejsce pokazy kulinarne oraz warsztaty kulinarne w wykonaniu Adama Kozaneckiego - finalisty programu MasterChef oraz Kuby Mędrali - uczestnika programu MasterChef Junior. Pokazy mistrzowskie, degustacje, wspólne gotowanie, konkursy oraz ciekawostki i sztuczki kulinarne to tylko nieliczne atrakcje przewidziane na ten dzień.

W trakcie zabawy dzieci będą otrzymywały Kartę Młodego Kucharza, na której zbierać będą pieczątki za przejście każdego stanowiska kulinarnego. Dla najlepszych uczestników zabawy, co godzinę przewidziano nagrody.

Podczas wydarzenia zorganizowane zostaną stanowiska warsztatowe dla dzieci tj.:
  1. warsztaty sugarcraftingu – z uczestniczką wielu konkursów dekoratorskich (srebrną medalistką na Festiwalu Czekolady i Słodyczy 2014, srebrne i brązowe wyróżnienie na konkursie w Katowicach 2016, złote wyróżnienie na konkursie w Birmingham 2016 oraz 4 miejsce na Mistrzostwach Polski na targach Expo Sweet 2017),
  2. warsztaty zdrowych deserów „Deseromaniak” – stanowisko prowadzone przez blogera kulinarnego, reprezentanta Małopolski na targach EXPO w Paryżu,
  3. warsztaty kolorowych koktajli owocowych i warzywnych „Laboratorium Doktora Jogursteina”.

Dodatkowe atrakcje:
  • plac zabaw z dmuchańcami (parking) oraz stanowisko z bezpłatną watą cukrową dla wszystkich dzieci.
  • Calypso Fitness - stanowisko trenera z poradami treningowymi oraz bezpłatny pomiar na wadze Tanita podczas wydarzenia (części wspólne)
  • Atrakcje na terenie sklepu E.Leclerc: animacje dla dzieci, malowanie buziek, słodkości dla dzieci, balony, konkurs plastyczny oraz degustacje. Wyjątkowa promocja - 20 % rabatu na wszystkie zabawki w dniu 1.06.
  • 2 i 3 czerwca pierwszych 400 dzieci, które pokażą kupon wycięty z gazety Korso Mielec lub Korso Kolbuszowskie zostanie poczęstowanych pysznymi lodami z kawiarni Grycan.
Życzymy fantastycznej zabawy!


Galeria Navigator
ul. Powstańców Warszawy 4, Mielec
Godziny otwarcia:
Galeria Navigator: pn. - sb. 10:00 – 21:00, nd. 10:00 – 19:00
E. Leclerc: pn. - sb. 8:00 – 21:00, nd. 9:00 – 20:00
Calypso Fitness: pn. – pt. 6:00 – 23:00, sb. 8:00 – 20:00, nd. 9:00 – 20:00
Share on Google Plus

About Anna Górska

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli napiszesz parę słów, czy podoba Ci się materiał, artykuł itp.