Nowe przygody Bolka i Lolka


Każdy z nas zna Bolka i Lolka. Te postacie towarzyszyły nam w dzieciństwie. Obecnie chcemy przedstawić Wam piękną książkę dla dzieci pt. Nowe przygody Bolka i Lolka. To świetna książka nawet dla maluchów. W końcu, możemy im ją przeczytać!Przepis jest prosty: dwóch kultowych bohaterów, ulubieńców dzieci i rodziców, i plejada najwybitniejszych polskich pisarzy dla dzieci. Mnóstwo czytania i kolorowe bajkowe ilustracje. Oprawa twarda
Wydanie: pierwsze
W sprzedaży od: 2011-11-07
ISBN: Nowe przygody Bolka i Lolka
Opracowanie graficzne: Paweł Panczakiewicz / PANCZAKIEWICZ ART.DESIGN 
Ilustracje: Mobile Wings
Rok wydania: 2011
Format: 144x204
Ilość stron: 224
Wydawnictwo: Znak emotikonBolek i Lolek to dwóch braci, mieszkających już nie w domku na wsi, a w mieście na szóstym piętrze. Chłopcy grają w gry na komputerze, nawiązują kontakty przez internet. Okazuje się jednak, że nie każda znajomość jest dobra. Kolegą bowiem internetowym okazuje się sam hrabia Drakula. Jak skończy się ta historia? Sami przeczytajcie!

Druga przygoda opowiada o potworze, jakiego zobaczył Piotruś. Kim jest Piotruś na pewno chcecie wiedzieć? To syn przyjaciół rodziców Bolka i Lolka, z którymi spędzali wakacje. Piotruś ma bujną wyobraźnię, co przynosi wiele radości i śmiechu dzieciom.

Mają wiele niesamowitych przygód. Polecamy książeczkę, bowiem napisana jest w duchu współczesności. To bajki dla każdego dziecka - tu i teraz. Dzieci mogą się utożsamiać z bohaterami i polubić ich. Na pewno nie zanudzą się czytając! 


Książeczka pisana dużym drukiem, co dodatkowo zachęca młodych czytelników.
Share on Google Plus

About Anna Górska

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli napiszesz parę słów, czy podoba Ci się materiał, artykuł itp.